Close

30 listopada 2017

Wszystkie części podręczników dotarły do szkół. Dziękujemy!

Fundacja Elementarz rozesłała do szkół pozostałe części podręczników „My i nasz elementarz”. Zgodnie z obietnicą wszystkie książki dotarły więc do odbiorców przed końcem listopada.

 

Mimo dość długiego oczekiwania na ostatnie ministerialne akceptacje  fundacji udało się zrealizować założenia wydawnicze. Wielkie podziękowania dla pracowników drukarni i naszego „sztabu logistycznego” za tak sprawną akcję.

Tym samym zasadnicza część projektu „My i nasz elementarz” adresowana bezpośrednio do dzieci dobiegła końca. Powstają jeszcze materiały uzupełniające dla nauczycieli, które będą się ukazywały na bieżąco w zakładce – do pobrania.

Dziękujemy całemu zespołowi redakcyjnemu, recenzentom, nauczycielom, niezawodnym edukacyjnym organizacjom pozarządowym i wszystkim, dzięki którym udało nam się zachować ten popularny i ceniony cykl wczesnoszkolny na rynku edukacyjnym.

Nasze książki trafiły też do wszystkich indywidualnych odbiorców w Polsce i za granicą. Do dzieci, które z różnych powodów nie chodzą do szkoły i korzystają z nich w ramach edukacji domowej. „My i nasz elementarz” jest nadal z naszą Polonią.

Dziękujemy Wam Wszystkim za zaufanie – za to, że nadal chcecie być z nami i wszystkimi bohaterami naszej podręcznikowej klasy.

Redakcja Fundacji Elementarz pracuje już nad nowymi podręcznikami dla klasy 2, które będą ukazywały się teraz pod tytułem „My i nasza szkoła”.

Liczymy na to, że będą równie dobrze służyły nauczycielom i  kształciły wrażliwość, empatię, tolerancję i umiejętności społeczne dzieci, tak jak obecnie używane w szkołach ich pierwowzory.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.