Close

Zamówienia, Płatności, Wysyłka

Czy możliwy jest zwrot towaru w ramach odstąpienia od umowy?

Tak, jeśli: towar nie był używany, kopiowany ani nie został w żaden sposób zniszczony, zwracany towar jest kompletny. Zamiar odstąpienia od umowy i zwrotu towaru prosimy zgłaszać telefonicznie pod numerem (32) 252 79 38 lub wysyłając wiadomość e-mail na adres wydawnictwo@elementarz.edu.pl. W przypadku rezygnacji z zakupu zwracany towar prosimy odesłać na adres: Wydawnictwo Elementarzul. Studencka […]

Read More

Jak dokonać zwrotu podręczników/ćwiczeń wadliwych bądź uszkodzonych?

1. W przypadku otrzymania towarów wadliwych bądź uszkodzonych fabrycznie gwarantujemy ich wymianę na towar wolny od wad. 2. Warunkiem reklamacji jest zgłoszenie uszkodzenia w terminie 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. 3. Reklamacje można zgłaszać telefonicznie pod numerem (32) 252 79 38 lub wysyłając wiadomośće-mail na adres wydawnictwo@elementarz.edu.pl. Produkty zwracane w ramach reklamacji prosimy […]

Read More

Anulowanie zamówienia.

Jest możliwe. W tym celu prosimy o kontakt mailowy z wydawnictwem: wydawnictwo@elementarz.edu.pl Zamówienie zostanie anulowane w przypadku, gdy zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane.

Read More

Jaki jest termin realizacji złożonego zamówienia?

W przypadku zamówień dotacyjnych są one realizowane w ciągu 2-5 dni od złożenia zamówienia. Zamówienia indywidualne realizowane są w ciągu 2-5 dni od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W szczególnych przypadkach lub z przyczyn niezależnych od Wydawnictwa termin dostawy może się wydłużyć.

Read More

Jakie są formy płatności za zamówienie?

Płatności można dokonać tradycyjnym przelewem bankowym (na podstawie danych z faktury lub w przypadku zamówień online – danych z mailowego podsumowania zamówienia), Poczta Polska oraz inne uprawnione placówki.

Read More